DSC_0261bNaša rodinná firma si zakladá na skutočnej kvalite tradičných výrobkov z kravského plnotučného mlieka. Je samozrejmosť, že kvalitný syr sa môže vyrobiť len z dobrej suroviny. Našu tradičnú chuť a kvalitu si držíme aj vďaka tomu, že nami používané mlieko pochádza výlučne z jedného horského plemena a nie je miešané so žiadnym iným.

Kravské mlieko je najrozšírenejšia a z výživového hľadiska najdokonalejšia potravina. Výrobky z neho sú základom bežnej výživy. Syrárstvo na Slovensku má svoju tradíciu a výroba syrov sa stále rozrastá o nové druhy, preto aj my ako rodinná firma ponúkame našim zákazníkom skutočné tradičné výrobky z plnotučného mlieka.

Naše výrobky okrem soli a korenín neobsahujú žiadne iné zložky ani konzervanty, ktoré sa v bežnom potravinárstve využívajú. Vzhľadom na svoje fyzikálno-chemické vlastnosti, najmä kyslosť, obsah soli a sušinu vytvárajú podmienky pre zabezpečenie dobrej mikrobiologickej kvality a tým aj predpoklad pre dlhšiu trvanlivosť výrobkov. Dôležité pre nás je nielen dodržiavať hygienu, ale aj zdravotnú nezávadnosť konečných produktov.